Serwis komputerowy Warszawa Bemowo

Profesjonalne usługi - zawsze gdy potrzebujesz pomocy

Naprawa laptopów i komputerów

Laptop lub komputer jest nieodzownym urządzeniem ogólnodostępnym dla każdego. Mając na uwadze, iż urządzenia te obecnie stały się podstawowym filarem komunikacji, przechowywania danych i rozrywki oferujemy kompleksowy serwis komputerów i laptopów w Warszawie – dzielnicy Bemowo.

Błyskawiczny rozwój technologii sprawia, że laptopy i komputery są podstawowym narzędziem pracy, które ulegają awarii z różnego rodzaju powodów. Wiemy, że dla Państwa liczy się czas i jakość wykonania naprawy. W nasze ręce trafiają urządzenia wymagające indywidualnego podejścia. Jesteśmy przygotowani na to, aby spełnić Państwa oczekiwania. Nasz serwis komputerowy w Warszawie świadczy kompleksowe usługi dotyczące laptopów i komputerów, a w szczególności:

 • naprawy laptopów,
 • czyszczenie i konserwacja laptopów,
 • naprawy płyt głównych i gniazd zasilania,
 • czyszczenie i konserwację układów chłodzenia,
 • wymianę dysków twardych,
 • odzyskiwanie danych,
 • wymianę uszkodzonych matryc, klawiatur, baterii,
 • naprawy układów BGA i chłodzenia
 • usuwanie wirusów,
 • instalacje systemów.
Naprawa

Mając świadomość tego, że laptop jest urządzeniem użytkowanym w różnych warunkach, gdzie wypadki losowe powodują jego uszkodzenia, w naszej ofercie znajduje się naprawa laptopów zalanych oraz wymianę uszkodzonych zawiasów, gniazd-układów zasilania i USB.

Specjalizujemy się w naprawie płyt głównych w komputerach osobistych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce wykonujemy naprawy w technologii zgodnej z wykonaniem płyty głównej, w technice ołowiowej i bezołowiowej. Posiadamy nowoczesny park maszyn (profesjonalne maszyny lutownicze BGA,SMD), a także wykwalifikowaną kadrę serwisową. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić ponad 80% płyt głównych.

Klienci są dla nas najważniejsi. Wsłuchując się w Państwa potrzeby i zgłoszone problemy związane z uszkodzeniem komputera w sposób profesjonalny i szybki usuwamy usterki tak, aby komputer był, jak najszybciej przygotowany do pracy. Dla wybranych i abonamentowych Klientów jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt zastępczy na okres naprawy.

Naprawiamy komputery przenośne, laptopy, netbooki, tablety renomowanych firm jak: Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Fujitsu, Siemens, Sony Vaio, Samsung, Packard Bell, MSI, i innych. Jeśli masz problem z innym urządzeniem i nie możesz znaleźć dobrego serwisu, spytaj nas – postaramy się pomóc.

Szybka diagnoza i wycena

Szanując Państwa czas na miejscu w naszym serwisie laptopów i komputerów po 15 minutowej wstępnej diagnozie możemy oszacować przybliżone koszty naprawy tak, aby Państwo mogli zdecydować się na pozostawienie komputera na diagnozę szczegółową, naprawę lub zakup nowego komputera.

Wykonujemy drobne naprawy na miejscu u Klienta. Dokładny, telefoniczny opis usterki pozwala nam stwierdzić czy dany problem zostanie rozwiązany bez konieczności pozostawienia sprzętu w serwisie. Konfiguracja nowego laptopa, poczty elektronicznej, podłączenie drukarki wykonamy w terenie. Gwarantujemy zawsze darmowy dojazd do Klienta.

Większość napraw dokonujemy w czasie od 1 do 2 dni roboczych w przypadku napraw nieskomplikowanych jak np. wymiana gniazda zasilania, wymiana matrycy, wymiana napędu, dysków twardych, klawiatury itp. W przypadku napraw skomplikowanych prace wykonywane są w terminie od 3 do 6 dni roboczych.

Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Naprawa laptopów i komputerów dotyczy różnych elementów, dlatego udzielamy gwarancji na okres od 1 miesiąca w specyficznych przypadkach do 6 miesięcy w standardowych naprawach. Na części zamienne zawsze jest udzielana gwarancja producenta w wymiarze 24 miesięcy.

Obszar naszego działania

Obszarem naszego działania jest Warszawa. Realizujemy usługi związane z naprawami, czyszczeniem oraz konserwacją laptopów, komputerów stacjonarnych i tabletów w dzielnicach znajdujących się w najbliższej okolicy naszego lokalu tj.: Bemowo, Wola, Ochota, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany. Jesteśmy w stanie obsługiwać firmy i klientów z pozostałych dzielnic, a mianowicie: Włochy, Ursus, Ursynów, Wilanów, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe.

Naprawa laptopów i komputerów wymaga specjalistycznej wiedzy, umiejętności i zaplecza technologicznego. Jeżeli zależy Ci na czasie oraz profesjonalnej naprawie to czekamy na Ciebie przy ul. Borowej Góry 7, 01-354 Warszawa (Bemowo).

Koszty napraw

Cena naprawy laptopa, komputera lub tabletu zależy od wielu czynników tj.

 • koszt zakupu i dostawy części zamiennych
 • koszt robocizny wynikający z ilości pracy potrzebnej na usunięcie usterki i przetestowanie laptopa po naprawie.

Nigdy nie działamy na własną rękę. W przypadku skomplikowanych i kosztownych napraw zawsze czekamy na akceptację Klienta przedstawionych warunków i kosztów napraw.

Masz dodatkowe pytania? Dzwoń +48 577 826 219. Rozwiążemy problem na zawsze!

Najczęstsze usterki

Najczęstsze usterki i możliwe uszkodzenia:

Laptop nie uruchamia się/nie włącza się

Możliwe uszkodzenie zasilacza, uszkodzenie płyty głównej

Laptop nie ładuje baterii

Możliwe uszkodzenie zasilacza, uszkodzenie płyty głównej, uszkodzenie baterii

Nieprawidłowo wyświetlany obraz

Możliwe uszkodzenie płyty głównej, uszkodzenie taśmy matrycy, uszkodzenie karty graficznej/chipset graficzny, uszkodzenie matrycy

Laptop został zalany

Możliwe uszkodzenie płyty głównej, uszkodzenie klawiatury, uszkodzenie dysku twardego, uszkodzenie napędu CD/DVD, uszkodzenie touchpada, uszkodzenie matrycy, uszkodzenie pamięci RAM.

Laptop sam się wyłącza

Możliwe uszkodzenie układu chłodzenia, uszkodzenie płyty głównej, uszkodzenie układu zasilania, brak sterowników, źle zainstalowane sterowniki

Laptop po upadku lub uderzeniu

Możliwe uszkodzenie płyty głównej, uszkodzenie matrycy, uszkodzenie obudowy laptopa, uszkodzenie dysku twardego, uszkodzenie napędu CD/DVD, uszkodzenie klawiatury

+48 577 826 219

serwis@netadvance.pl