Outsourcing IT

Pełna opieka serwisowa. Gwarancja spokoju
W biznesie cenniejszy od pieniędzy jest tylko czas. Outsourcing IT daje Ci jedno i drugie. Pozwala znacznie ograniczyć koszty obsługi informatycznej, przy jednoczesnym zyskaniu czasu.

Kompleksowe usługi informatyczne dla biznesu

Twoja firma korzysta z szeroko pojętej infrastruktury IT, czyli oprogramowania, komputerów, peryferiów. Te rzeczy niestety czasami odmawiają posłuszeństwa. Netadvance to doświadczona firma z Warszawy, która oferuje Ci luksus świadomości, że masz kogoś, kto szybko rozwiąże powstały problem. Specjalizujemy się w branży informatycznej od wielu lat. Doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi IT dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Outsourcing IT daje gwarancję zachowania ciągłości procesów biznesowych, które są ściśle powiązane ze sprawnym działaniem całej infrastruktury informatycznej. Część Twojego biznesu ma wirtualną postać – są to dane cyfrowe, zapisane kontakty, wystawione dokumenty w formie elektronicznej, e-sprzedaż, system ERP. Problem jednego z tych obszarów może całkowicie zdezorganizować pracę działu, a nawet całej firmy. Zatrudniamy doświadczonych programistów i informatyków, którzy zapewniają natychmiastową reakcję na zgłoszenie i niezwłoczne usunięcie awarii. Kompleksowe i sprawne wykonanie outsourcingu oznacza minimalizację ewentualnych strat spowodowanych sytuacją kryzysową.

Usługi informatyczne dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy nowoczesne zaplecze maszyn oraz wiedzę, co pozwala nam zagwarantować outsourcing IT w Warszawie i okolicznych miastach na najwyższym poziomie. Zapewniamy rzetelną i terminową realizację zlecenia. Przywrócimy ciągłą i bezproblemową pracę urządzeń oraz najbardziej skomplikowanych systemów.

Serwer

3 najważniejsze korzyści dla Twojej firmy

Redukcja kosztów zatrudnienia

Nie musisz tworzyć etatu dla specjalisty ds. IT. Współpracujesz z firmą, która wystawia fakturę VAT. Nie ma łatwiejszego i korzystniejszego modelu współpracy.

Uniknięcie niepotrzebnych inwestycji

Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązania z zakresu infrastruktury IT. Nie wydawaj pieniędzy na coś, czego nie potrzebujesz.

Skupienie na pracy i osiąganiu zysków

Kwestie techniczne i dbałość o sprawne działanie infrastruktury IT pozostają po naszej stronie

Dlaczego Netadvance?

Klienci korzystający z outsourcingu IT najczęściej chwalą nas za:

  • Błyskawiczną reakcję na zgłoszenie problemu.
  • Komfort posiadania stałej opieki informatycznej.
  • Możliwość przesłania zgłoszenia w dowolnej formie, o każdej porze, 7 dni w tygodniu.
  • Fachowe doradztwo w przypadku chęci modernizacji lub rozbudowy istniejącej infrastruktury IT.
  • Przewidywany, niski koszt obsługi, szczególnie w porównaniu do stworzenia dedykowanego stanowiska dla specjalisty branży informatycznej.

Oferujemy opiekę informatyczną dla firm w Warszawie i pobliskich miastach. Dajemy gwarancją efektywnego wykorzystania istniejącej infrastruktury IT w Twojej firmie, jej przemyślanej rozbudowy oraz pełnej sprawności. Staniemy się Twoim zapleczem technicznym - niewidocznym, za to bardzo skutecznym. Umówmy się na spotkanie, przedstawimy cennik oraz porozmawiamy o szczegółach.

Zapraszamy do naszego oddziału outsourcing IT ul. Borowej Góry 7, Warszawa lub kontaktu telefonicznego +48 577 826 219.

Sprawdź nasze pakiety