O nas

Kilka słów o firmie

Jesteśmy firmą, która powstawała od 2007 roku i poprzez cały okres działalności stawiała na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy popartej doświadczeniem. Naszym głównym celem jest profesjonalna obsługa informatyczna małych i średnich firm, instytucji oraz klientów indywidualnych z zakresu outsourcingu, hostingu, napraw i serwisu komputerów i innych urządzeń oraz tworzenia innowacyjnych i niespotykanych projektów graficznych.

Wiedza i doświadczenie z zakresu handlu i marketingu pozwoliła stworzyć obecną strukturę firmy, opartą na kompleksowej ofercie dedykowanej dla Klientów z Warszawy i okolic. Pierwszymi usługami, które szybko zyskały uznanie wśród wielu Klientów była naprawa płyt głównych w technice ołowiowej. Zmiana technologii wykonania podzespołów na bezołowiową zmusiła nas do dalszego działania i wydajniejszej pracy. Odpowiednio przygotowane stanowiska, wiedza i umiejętności pozwoliły stworzyć usługę dedykowaną dla „nowych komputerów”. Serwis i naprawa płyt głównych były naszą domeną. Z biegiem czasu uruchomiliśmy obsługę klientów indywidualnych. Od 2014 otwarty punkt serwisowy w Warszawie realizuje bardziej lub mniej skomplikowane naprawy komputerów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych.

Kompleksowa obsługa informatyczna

Mając na uwadze rosnące wymagania firm i klientów sektora prywatnego postawiliśmy na rozwój firmy. Od 2016 roku nasi Klienci mogą oczekiwać od nas nie tylko naprawy sprzętu komputerowego, ale także obsługi i opieki informatycznej oprogramowania. Przygotowaliśmy specjalne oferty związane z outsourcingiem IT oraz hostingiem. Proponujemy nieszablonowe projekty graficzne i prezentacje multimedialne. Kompleksowość usług z zakresu opieki informatycznej stała się naszym celem i misją firmy, która trwa do dzisiaj.

Nasz zespół

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy swoją bogatą wiedzę, doświadczenie i umiejętności przekładają na usługi zgodne z oczekiwaniami Klientów. Naszą pracę traktujemy jako pasję, którą ciągle rozwijamy. Szczególną uwagę zwracamy na obniżenie kosztów związanych z zapleczem informatycznym, jak również poprawę niezawodności i komfortu pracy z Klientem w ramach usług informatycznych. Nasi pracownicy, to profesjonaliści z powołaniem. Nikt z nas nie jest znudzony swoją pracą – traktujemy ją jako wyzwanie, a każdy problem naszego klienta staje się naszym problemem.

Wspólna pasja zaangażowanie oraz priorytety na przyszłość spowodowały połączenie i stworzenie jednego produktu o nazwie Netadvance. Dążyliśmy do tego, aby nasi klienci znaleźli u nas wszystkie rozwiązania im potrzebne w najlepszej dla siebie formie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Netadvance to firma stworzona dla ludzi ceniących sobie kulturę, uczciwość i profesjonalną usługę.